Za nami roku szkolenie z cyklu „Dobra praktyka w histopatologii” - MODUŁ I

Wczoraj odbyło szkolenie z cyklu „Dobra praktyka w histopatologii”. Podczas spotkania poświęconego Modułowi 1 omówiliśmy najważniejsze etapy przygotowania materiału tkankowego – od właściwego utrwalania, poprzez zatapianie w parafinie, aż do wykonywania skrawków na mikrotomie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie. Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenie (moduł 2), które odbędzie się 7.07.2026 r. i będzie dotyczyć podstawowego barwienia histologicznego – hematoksyliną i eozyną.

Zdjęcia ze szkolenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się wiecej Pliki cookies to niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Akceptuję