Za nami roku szkolenie z cyklu „Dobra praktyka w histopatologii” - MODUŁ I
Wczoraj odbyło szkolenie z cyklu „Dobra praktyka w histopatologii”. Podczas spotkania poświęconego Modułowi 1 omówiliśmy najważniejsze etapy przygotowania materiału tkankowego – od właściwego utrwalania, poprzez zatapianie w parafinie, aż do wykonywania skrawków na mikrotomie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie. Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenie (moduł 2), które odbędzie się 7.07.2026 r. i będzie dotyczyć podstawowego barwienia histologicznego – hematoksyliną i eozyną.