Witamy na naszej stronie. Dzisiaj jest: poniedziałek, 18 marca 2019 roku
ELEKTROMED
ul. Zabierzowska 11, 32-005 Niepołomice
Tel. 12 288 91 40, Fax. 12 288 91 42
Tel. 12 362 62 01 Serwis całodobowy 691 25 88 21
e-mail: biuro@elektromed.pl
Informacje ogólne

 Głównym celem naszych działań jest wzrost efektywności i konkurencyjności Państwa Laboratoriów poprzez usprawnienie wydajności codziennej pracy. Oddajemy, zatem do Państwa dyspozycji zespół wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, techników serwisu oraz nasz potencjał technologiczny poparty zdobytym doświadczeniem.

Na chwilę obecną firma Elektromed jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w swojej branży, tym samym gwarantuje najnowocześniejszy sprzęt, najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Poza działalnością handlową prowadzimy bardzo dobrze zorganizowany, specjalistyczny serwis aparatury medycznej(szczególnie laboratoryjnej) oferujemy doradztwo techniczne i specjalistyczną pomoc w nagłych przypadkach oraz pomagamy Państwu w zakupie trudnodostępnych podzespołów i materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej i laboratoryjnej.

 

 

  • Wieloletnie  doświadczenie w sprzedaży i serwisie sprzętu dla histopatologii, immunohistochemii, pracowni laboratoryjnych
  • Elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta;
  • Umiejętność trafnego określenia potrzeb naszych Klientów;
  • Szybkość reakcji na potrzeby Klientów;
  • Profesjonalny zespół doradców i serwisantów, poszerzających swoje kompetencje licznymi szkoleniami;
  • Kompleksowa oferta najwyższej klasy urządzeń
  • I najważniejszy atut - zadowolenie naszych Klientów!

 


Stanowimy młodą, ale doświadczoną kadrę. Jest to gwarancją odpowiedniego poziomu obsługi naszych Klientów oraz ciągle podwyższanych kwalifikacji.

Mając na uwadze wejście Polski do Unie Europejskiej i spełnienie wymogów z tym wiążących się wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, który został certyfikowany przez niezależną jednostkę certyfikującą po raz pierwszy w styczniu 2004 roku.

 

 PARTNERZY:

2008 ELEKTROMED www.elektromed.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.repliki zegarków
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzesku